می 18, 2024

نظارت اتحادیه املاک و مستغلات بر روند پیشرفت پروژه های پیش فروش

عوامل موثر بر قیمت ملک مشرف به دریا: طبیعی است که برخی از عوامل تاثیر مثبتی بر قیمت آپارتمان های فروشی در ترکیه مشرف به دریا داشته است. ما خوشحالیم که برخی از این عوامل را در خطوط زیر به شما معرفی می کنیم: طبقه بندی اول ملک: نوع ملک با توجه به نیاز و تمایل خریدار متفاوت است. خرید آپارتمان در هشتگرد با وام قیمت آپارتمان مسکونی با دید دریا قطعا با قیمت ویلا یا زمین کشاورزی مشرف به دریا متفاوت است چرا که هر کدام با ویژگی های خاصی متمایز می شوند که بنا به درخواست خریدار ویژگی های متفاوتی به ملک می دهد.

افزایش قیمت های آپارتمان ها در بازار مسکن قبل از شروع سال جدید

وقتی از وضعیت ملک صحبت می کنیم، منظور از آن قدیمی بودن یا در دست ساخت بودن آن است. اگر صاحب یک آپارتمان استفاده شده قبلی هستید، ممکن است دارای ایراداتی باشد که خریدار نتواند به آن توجه کند و سپس مبالغ گزافی را برای تعمیر و بازسازی آنها صرف کند. پس از تفکر دقیق متوجه خواهیم شد که خرید یک آپارتمان در حال ساخت به دلیل قیمت نسبتا پایین آن در مقایسه با آپارتمان های نوساز بهتر است.

زیرساخت های پیشرفته املاک و مستغلات:

علاوه بر این، سرمایه گذاری املاک و مستغلات در آپارتمان های قدیمی ممکن است به موفقیت تبدیل شود اگر قیمت املاک و مستغلات افزایش یابد. اینها امکاناتی هستند که در ملک گنجانده شده است، به عنوان مثال سالن های تناسب اندام، استخر، زمین بازی، باغ، پارکینگ، حفاظت امنیتی، اتاق جلسات و سالن پذیرایی، زیرا همه آنها بدون استثنا قیمت خود را نسبت به پروژه برج باران ملکی که دارای مقداری است افزایش می دهد. از آنها یا حاوی هیچ کدام نیست.

به طور قابل توجهی بر قیمت ملک تأثیر می گذارد، زیرا فاضلاب، تجهیزات لوله کشی و گرمایش، تأسیسات برق، فیبرهای نوری و مواد پوشش کف نقش مهمی در افزایش ارزش مالی ملک دارند. پنجم: منطقه املاک و مستغلات: هر چه فضای ملکی در ترکیه بزرگتر باشد، قیمت آن از نظر متر مربع کمتر است، اما به طور کلی هر چه فضای ملکی بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود.

نظارت اتحادیه املاک و مستغلات بر روند پیشرفت پروژه های پیش فروش

افزایش اجاره بهای آپارتمان ها توسط مالکین مسکن

در تعیین قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که مجتمع مسکونی با امکانات خدماتی با مجتمع مسکونی که این ویژگی ها را ندارد کاملا متفاوت است. هزینه‌های باغ‌ها، سالن‌های ورزشی، روشنایی فضای باز، آسانسور، استخرها و بسیاری از امکانات مهم دیگر نیز نقش مهمی در تعیین ارزش بازده ماهانه ای دارند که به کل مجتمع مسکونی تعلق می‌گیرد. این درآمدها توسط مالک ملک به صورت ماهانه به مدیریت مجتمع مسکونی پرداخت می شود.

ظاهر خارجی ملک عامل مهمی در افزایش قیمت آن است، زیرا بستگی به نوع مصالحی دارد که آپارتمان را از بیرون پوشش می دهد، زیرا قیمت ملک با روکش های بالا بسیار بالا است، به عنوان مثال سوپر لوکس. تکمیل می شود، زیرا آپارتمان از بالاترین درجه لوکس است که در بقیه آپارتمان ها نادر است و با نمای شیشه ای و تزئین شده با ظاهری جذاب به پایان می رسد.

خط آخر

در مورد تکمیل داخلی، آنها آخرین لمس‌ها را بر روی آپارتمان‌ها، مانند دکوراسیون، نورپردازی، کف، دیوارها، کارهای نقاشی، و همچنین مصالح ساختمانی و سایر لوازم ساختمانی منعکس می‌کنند. اگر کیفیت بالایی داشته باشند قیمت ملک بالا می رود و بالعکس. انواع آپارتمان های فروشی در ترکیه در کنار دریا: انواع مختلفی از آپارتمان برای فروش در ترکیه وجود دارد. در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

افزایش اجاره بهای آپارتمان ها توسط مالکین مسکن

این یکی از آپارتمان های لوکس به حساب می آید زیرا طبقات بالایی را اشغال می کند و اغلب در آخرین طبقه ساختمان های بلند قرار دارد. ایده اصلی آن این است که دیوارهای خارجی آن در چهار طرف آن شیشه ای است و بنابراین می تواند فضای پانورامایی غول پیکری از کل شهر را از ارتفاعات بالا برای ساکنان ساکن در آن فراهم کند و همچنین در یک طبقه کامل گسترش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *