آوریل 22, 2024

یک سرمایه گذاری بلند مدت

با این حال هر مقررات متفاوتی دارد، بنابراین قبل از اقدام به خرید ملک در به عنوان یک، ارزش آن را دارد که با یک وکیل مشورت کنید.اگر به چشم‌انداز بلندمدت قدردانی نگاه می‌کنید، خرید ملک در یک گزینه است زیرا زمین کمیاب است بر اساس گزارش صندوق بین المللی پول، اقتصاد ششمین اقتصاد بزرگ در است. بهره وری نیروی کار آن به طور قابل توجهی توسعه یافته تر از کشورهای مجاور مانند است.

یک سرمایه گذاری بلند مدت

در درجه اول یک اقتصاد صادرات محور با رشد سریع است، با طبقه متوسط ​​در حال توسعه و جمعیت رو به رشد.علاوه بر این، مالزی در حال دریافت پایان پرواز سرمایه از بوده است.خرید آپارتمان در هشتگرد این کشور همچنین دارای ذخایر قابل توجه است و دارای مقررات کلی تجارت محور است. با این حال، علیرغم برداشتن گام های خوبی در زمینه توسعه اجتماعی، دستمزدهای از استانداردهای توسعه یافته عقب مانده است.

 قیمت پایین تر، امکانات بهتر

به عبارت دیگر، در حالی که توسعه گسترده اقتصادی، صنایع جدیدی را ایجاد کرده و منجر به توسعه مراکز شهری شده است، رفاه افراد عادی بالا نرفت.نرخ اشغال در پایین است زیرا عرضه املاک و مستغلات وجود دارد. اگرچه قدرت خرید به طور متناسب افزایش نیافته است.با انتخاب بیش از حد،اجاره‌ کنندگان فعلی انتخاب خود را دارند، که به این معنی است که بازده اجاره‌ای  تنها 3 درصد است. با گذشت زمان، با افزایش جمعیت و دستمزدها، این احتمالاً تغییر خواهد کرد.

 قیمت پایین تر، امکانات بهتر

با این حال، در حال حاضر، گزینه ای برای دریافت املاک نسبتا ارزان باقی مانده است. به خصوص در مقایسه با کشور همسایه که در آن یک اتاق به اندازه کمد می تواند یک عمر پس انداز برای شما تمام کند.شایان ذکر است که علیرغم تجارت پسند بودن، مالیات های سنگینی در برخی موارد دارد. ساکنان 20٪ مالیات بر درآمد اجاره دریافت می کنند، در حالی که غیر ساکنان 25٪ مالیات پرداخت می کنند.

صاحبخانه شوید 

همانطور که ممکن است حدس زده باشید، اگر به دنبال سود اجاره یا نرخ بالای افزایش ارز هستید، بازارهای سرمایه گذاری بسیار بهتری وجود دارد. اما مالکیت در یک بازی دوگانه است.بلند مدت قدردانی از اموال کم ارزش به دلیل مازاد عرضه فعلی در بازار وجود دارد.ثانیاً، برای منابع درآمد بر درآمد دریافت نمی کند.این بدان معناست که اگر از برنامه خانه دوم من برای دریافت ویزای 10 ساله قابل تمدید در کشور استفاده می کنید.

صاحبخانه شوید 

هنگام فروش ملک، چند مالیات دیگر نیز وجود دارد. قابل توجه ترین مالیات بر عایدی املاک و مستغلات  است که در صورت فروش ملک در پنج سال اول مالکیت، درصد اسود حاصل از آن پرداخت می شود. سپس مالیات بر سود به دست آمده، صرف نظر از مدت زمانی که ملک را نگه داشته اید، است.هزینه های فروش برای شهروندان مالایی کمتر است. دلیل اصلی انجام این کار محافظت از شهروندان خود در برابر حباب های سود اگرانه کوتاه مدت است. اکثر مالیات مشابهی دارند.

خط آخر

همه چیز را به درستی ترتیب دهید، می توانید به طور موثری تعهدات مالیاتی خود را به نزدیک به کاهش دهید.معیارهای ویزای بر اساس تعدادی از عوامل از جمله سن متفاوت است و به نظر می رسد دولت بازنشستگان مسن را ترجیح می دهد. اگر سن شما بالای 50 سال نیست و حقوق بازنشستگی بالای در ماه دریافت نمی کنید، برای واجد شرایط بودن باید شرایط زیر را داشته باشید.

باید ملکی در به ارزش حداقل خریداری کرده باشید.نیاز به نشان دادن شواهد مالکیت و پرداخت کامل ملک.املاک و مستغلات باید ظرف 5 سال قبل از درخواست ویزای خریداری شده باشد اگر سن شما کمتر از سال باشد، باید یک سپرده ثابت در یک حساب بانکی به ارزش حداقل  در صورت بالای 50 سال بگذارید.آیا باید به عنوان یک خارجی در ملک بخرید؟اگر به دنبال رشد فوری در بازار ملک هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *